czekoladowa pokusa |

Czekoladowe fontanny i szampańskie

 
najniższe ceny i najlepsze czekoladowe fontanny

Opinie Klientów:

[Chorzów, 1 wrzesień'07] 'Prawdziwa rewelacja!!' Alicja i Konrad

[Kielce, 13 sierpień'07] 'Fontanny zrobiły prawdziwą furorę wśród gości! Polecam!' Kasia

[Opole, 1 sierpień'07] 'Wszystko na medal. Polecam!' Anna

[Kraków, 5 lipiec'07] 'Wszystko na czas i smaczne. Polecam!' Urszula


czekoladowy wodospad

Oferta | #1 wśród fontann czekoladowych

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą fontann czekoladowych i szampańskich. Jesteśmy w całej Polsce. Jesteśmy jedyni na Śląsku. U nas znajdziecie Państwo najlepsze czekoladowe fontanny, najniższe ceny i profesjonalną obsługę.

Fontanny czekoladowe

W naszej ofercie znajdują się czekoladowe fontanny małe, średnie i duże. Zapewniamy aromatyczą i delikatną w smaku czekoladę i dodatki do fontann czekoladowych oraz obsługę cateringową (obsługa; serwetki i patyczki; inne np. podświetlane patery). Do naszych fontann czekoladowych stosujemy specjalną czekoladę białą, mleczną i gorzką - najwyższej jakości czekoladę z Belgii. Jesteśmy również w stanie zaproponować Państwu czekolady smakowe - ich smak jest połączeniem smaku czekolady i np. karmelu, cappuccino, miodu lub pomarańczy.


Fontanny szampańskie

W naszej ofercie znajdują się również szampańskie fontanny. Fontanny szampańskie mogą być znakomitym uzupełnieniem fontann czekoladowych lub też stanowić samodzielną atrakcję imprezy.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Jeśli poznamy Państwa oczekiwania będzie nam łatwiej przedstawić idealnie dopasowaną ofertę zawierającą konkretny model fontanny.

Gwarantujemy najniższą cenę! Jesteśmy w całej Polsce. Jesteśmy JEDYNI na Śląsku. Czekoladowe fontanny tylko u nas!

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty (fontanny czekoladowe i szampańskie, przekąski), spraw gościom czekoladową niespodziankę, pozwól im zakosztować czekoladowego wodospadu i poleć nas swoim znajomym.

 

copyright © 2007 czekoladowa pokusa | czekoladowapokusa.pl

do góry | wyślij wizytówkę | dodaj do ulubionych

polecamy strony: super perfumy FM Group Polska